
1 / 15
+10
Zenith Counter Chair - Cream
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Cream |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Cream |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
$128.66
Original: $367.60
-65%Zenith Counter Chair - Cream—
$367.60
$128.66Description
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Cream |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |






















