
1 / 15
+10
Zenith Counter Chair - Smoked
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
$367.60
Zenith Counter Chair - Smoked—
$367.60
Description
| Dimensions | 47cmW x 54cmD x 92cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 80cm |
| Seat Depth | 49cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel (matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |






















