
1 / 16
+11
Zenith Armchair - Smoked
| Dimensions | 56cmL x 54cmW x 81cmH |
| Seat Height | 48cm |
| Arm Height | 67cm |
| Seat Depth | 52cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel legs(matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
| Dimensions | 56cmL x 54cmW x 81cmH |
| Seat Height | 48cm |
| Arm Height | 67cm |
| Seat Depth | 52cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel legs(matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
$340.37
Zenith Armchair - Smoked—
$340.37
Description
| Dimensions | 56cmL x 54cmW x 81cmH |
| Seat Height | 48cm |
| Arm Height | 67cm |
| Seat Depth | 52cm |
| Color | Smoked |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Powder-coated steel legs(matte black) High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |























