
1 / 52
+47
Sofa Bed With Storage - Pebble
| Sofa Profile | Medium |
| Dimensions | 295cmL x 170cmW x 78cmH |
| Mattress | Included |
| Mattress Size |
190cmL x 145cmW |
| Arm Height | 58cmH |
| Seat Height | 47cmH |
| Seat Depth | 55cm |
| Storage Depth | 16.5cm |
| Color | Pebble |
| Upholstery | Upholstered fabric and high-resilience foam. |
| Supplied | Easy Assembly |
| Sofa Profile | Medium |
| Dimensions | 295cmL x 170cmW x 78cmH |
| Mattress | Included |
| Mattress Size |
190cmL x 145cmW |
| Arm Height | 58cmH |
| Seat Height | 47cmH |
| Seat Depth | 55cm |
| Storage Depth | 16.5cm |
| Color | Pebble |
| Upholstery | Upholstered fabric and high-resilience foam. |
| Supplied | Easy Assembly |
Select Configuration
From $895.85
Original: $2,559.56
-65%Sofa Bed With Storage - Pebble—
$2,559.56
$895.85Description
| Sofa Profile | Medium |
| Dimensions | 295cmL x 170cmW x 78cmH |
| Mattress | Included |
| Mattress Size |
190cmL x 145cmW |
| Arm Height | 58cmH |
| Seat Height | 47cmH |
| Seat Depth | 55cm |
| Storage Depth | 16.5cm |
| Color | Pebble |
| Upholstery | Upholstered fabric and high-resilience foam. |
| Supplied | Easy Assembly |





















