
1 / 11
+6
Hugo Swivel Chair - Olive
| Profile | Firm |
| Dimensions | 82cmL x 77cmW x 77cmH |
| Seat Height | 47cm |
| Seat Depth | 58cm |
| Arm Height | 69cm |
| Color | Olive |
| Material | Sturdy, Solid wood frame 100% Polyester |
| Features |
Elegant yet functional, 360° swivel design. |
| Supplied | Assembled |
| Profile | Firm |
| Dimensions | 82cmL x 77cmW x 77cmH |
| Seat Height | 47cm |
| Seat Depth | 58cm |
| Arm Height | 69cm |
| Color | Olive |
| Material | Sturdy, Solid wood frame 100% Polyester |
| Features |
Elegant yet functional, 360° swivel design. |
| Supplied | Assembled |
$673.93
Hugo Swivel Chair - Olive—
$673.93
Description
| Profile | Firm |
| Dimensions | 82cmL x 77cmW x 77cmH |
| Seat Height | 47cm |
| Seat Depth | 58cm |
| Arm Height | 69cm |
| Color | Olive |
| Material | Sturdy, Solid wood frame 100% Polyester |
| Features |
Elegant yet functional, 360° swivel design. |
| Supplied | Assembled |























