
1 / 13
+8
Franco Counter Chair - Ecru
| Dimensions | 55cmL x 51cmW x 95cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 85cm |
| Seat Depth | 56cm |
| Color | Ecru |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Upholstered seat, Powder-coated steel & Plywood Frame High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
| Dimensions | 55cmL x 51cmW x 95cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 85cm |
| Seat Depth | 56cm |
| Color | Ecru |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Upholstered seat, Powder-coated steel & Plywood Frame High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |
$258.13
Franco Counter Chair - Ecru—
$258.13
Description
| Dimensions | 55cmL x 51cmW x 95cmH |
| Seat Height | 65cm |
| Arm Height | 85cm |
| Seat Depth | 56cm |
| Color | Ecru |
| Upholstery | 100% Polyester |
| Materials | Upholstered seat, Powder-coated steel & Plywood Frame High-resilience foam |
| Supplied | Assembled |






















